8*50=, 350:70=, 4*60=, 450:50=, 360:40=, 8*30=, 490:70=, 4*50=, . Обчислити, використовуючи прийом

послідовного множення або ділення. Скористався підказками

Ответы на вопрос

Отвечает Смоквина Анжелика.

Ответ:

8•50=400

350:70=5

60•4=240

450:50=9

360:40=9

8•30=240

490:70=7

4•50=200

Отвечает Кисюк Диана.

Ответ:

8*50=400, 350:70=50, 4*60=240, 450:50=90, 360:40=90, 8*30=240, 490:70=770, 4*50=200

Пошаговое объяснение: