Допоможіть будь ласка!❤️ Знайти найбільше i найменше значення функції: f(x)=2x³-9x²-3 на вiдрiзку

[-1; 4]​

Ответы на вопрос

Отвечает Кыдатова Карина.

Ответ:

x=4 f(-4)- минимум

x=0 f(0) - максимум

Пошаговое объяснение:

f'(x)=6x^2-9x

f'(x)=0

6x^2-9x=0

x1=0    2x-3=0

x2=1,5

f(-1)=-2-9-3=-14

f(4)=2*64-9*16-3=-19 минимум

f(0)=-3 максимум

f(1,5)=2*(8/27)-9*(4/9)-3=16/27-7