Знайти значення к, якщо відомо, що графік функції у-11-kx проходить через толку B(-3; 9).дам 15 б


Ответы на вопрос

Отвечает Пирогова Саша.
Не очень понятно y=-11-kx или y=11-kx, написала оба случая