Обчисліть площу фігури, обмеже- ної лініями у = х2 - 2x, y = 2- х. -​


Ответы на вопрос

Отвечает Priveda Emil.

Ответ:

S=4,5

x^2-2x=2-x

x^2-x-2=0

x=-1  x=2

∫(x^2-x-2)dx=x^3/3-x^2/2-2x

8/3-4/2-4-(-1/3-1/2+2)=8/3-6+1/3+1/2-2=3-6+1/2-2=-4,5