30% виробів підприємства – продукт вищого сорту. Знайти імовірність того, що з шести виробів

цього підприємства чотири вищого сорту.

Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Дима.

Пошаговое объяснение:

x_{123} \pi f345\alpha \alpha \alpha \sqrt[n]{x} \\ \pi \sqrt[n]{x} x_{123} \left[\begin{array}{ccc}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{array}\right] \left[\begin{array}{ccc}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{array}\right] \sqrt{x} \beta \beta \alpha \\ x^{2} \sqrt{x} x_{123} \leq \geq \geq