Одиничний відрізок кординатної прямої дорівнює 2см знайдіть відстань між точками C (-3) D (2) L

(-1) N (-7) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Захарченко Макс.

Ответ:

10, 12

Пошаговое объяснение:

C (-3) D (2) = 5*2=10

L (-1) N (-7) ​=6*2=12