Невиконуючи побудови знайдіть кординати точок перетину грфіка функції y=-3,2x+4 з осями кордигат​


Ответы на вопрос

Отвечает Шилович Татьяна.

Відповідь:

(1,25;4)

Покрокове пояснення:

щоб знайти координату на осі Х, треба щоб координата по осі У була рівна 0     запишемо так:0=-3,2Х+4    -3,2Х=-4   Х=1,25

тепер взнаємо координату У   , координата Х має дорівнювати 0

У=-3,2*0+4⇒У=4