ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ДУЖЕ ТРЕБА ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Знайдіть

довжину середньої лінії трапеції ABCD, якщо А(3;2;0), B(-3;2;0), C(1;3;4), D(-1;3;4) i основами АВ i CD. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Стороженко Анюта.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

Средняя линия трапеции - L

L = (AB+CD)/2

AB=\sqrt{(x_1-x_2)^2+(y_1-y_2)^2+(z_1-z_2)^2}=\sqrt{6^2+0^2+0^2}=\sqrt{36}=6

CD=\sqrt{(x_1-x_2)^2+(y_1-y_2)^2+(z_1-z_2)^2}=\sqrt{2^2+0^2+0^2}=\sqrt{4}=2

L = (6+2)/2 = 4