Катер озен агысымен 2 сагат журген жолды агыска карсы 3,5 сагат журды. Катердин меншикти жылдамдыгы

24 км/саг болса, онда озен агысынын жылдамдыгы кандай? Да блин никто не отвечает?!.? НУ КТО ЗНАЕТ ?!.?.?.!.?.? Даю 36 БАЛЛОВ НУ ОТВЕЧАЙТЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Красников Саша.

Ответ:(24+x)×2=(24-x)×3,5

48+2x=84-3,5x

2x+3,5x=84-48

5,5x=36

x=72 Из 7 х

Пошаговое объяснение: