Скільки цілих чисел розтпшовано на координатній прямі між числами -15 і 19? Знайдіть їх суму.

допоможіть !дам 65 балів!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-14 + (-13) + (-12) + (-11) + (-10) + (-9) + (-8) + (-7) + (-6) + (-5) + (-4) + (-3) + (-2) + (-1) + 0 + 1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 + 7 + 8 + 9 + 10 + 11 + 12 + 13 + 14 + 15 + 16 + 17 + 18 =

-14 - 13 - 12 - 11 - 10 - 9 - 8 - 7 - 6 - 5 - 4 - 3 - 2 - 1 + 0 + 1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 + 7 + 8 + 9 + 10 + 11 + 12 + 13 + 14 + 15 + 16 + 17 + 18 =

-105 + 171 = 66

Всего чисел : 33

Сумма : 66

Отвечает Олина Анастасия.

Відповідь:

Яіж числами -15 і 19 розташовано такі числа: -14; -13; -12; -11; -10; -9; -8; -7; -6; -5; -4; -3; -2; -1; 0; 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14

Тепер їх нада додати: -14+(-13)+(-12)+(-11)+(-10)+(-9)+(-8)+(-7)+(-6)+(-5)+(-4)+(-3)+(-2)+(-1)+0+1+2+3+4+5+6+7+8+9+10+11+12+13+14=-105+171 = 66

Всего чисе: 33

Сума их: 66

Можна лучший ответ))