Спрости вираз і знайди його значення: - 3(2m + 3n) + 2(3m - 5p), якщо n = - 4, p = 5,7; m = 3,4.


Ответы на вопрос

Отвечает Козак Вероніка.

Ответ:

-3(2m+3n)+2(3m-5p) = -6m-9n+6m-10p = -9n-10p = -9 * (-4) -10*5,7 = 36 - 57 = -21

Пошаговое объяснение: