Знайди число, якщо 1/2;6/7;12/17;102/2017 його дорівнюють 2 Допоможіть даю 25 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Блажкевич Юра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 : 1/2 = 2 * 2/1 = 4/1 = 4

2 : 6/7 = 2 * 7/6 = 14/6 = 7/3 = 2. 1/3

2 : 12/17 = 2 * 17/12 = 34/12 = 17/6 = 2. 5/6

2 : 102/2017 = 2 * 2017/102 = 1 * 2017/51 = 39. 28/51