Швидкість катера за тичиєю дорівнює 37,5 км/год, а власна швидкість катера ------ 34,9 км/год.

Знайти швидкість катера проти течії.

Ответы на вопрос

Отвечает Таран Полина.

Ответ:

32,3

Пошаговое объяснение:

1) 37,5-34,9= 2,6 (км/год). - швидкість течії

2) 34,9-2,6= 32,3 (км/год) швидкість катера проти течії

Отвечает Торгунаков Дима.

Пошаговое объяснение:

37,5-34,9=2,6(км)-швидкість течії

34,9-2,6=32,3(км)-швидкість проти течії