ЗНАЙДІТЬ ЗНАЧЕННЯ ВИРАЗУ 8-(3 7/15-1 1/15) ДАЙТЕ БУДЬ ЛАСКА ВІДПОВІДЬ


Ответы на вопрос

Отвечает Данченко Роман.
8-52/15+16/15=8-36/15=120/15-36/15=84/15=5 9/15=5,6
Свободу хохлу