Можна відповідь до цього прикладу Порівняти числа: 7 десятих+ 3 дисяті і 12 одинадцятих це перше

друге: 3 цілих 12 дев'ятнадцятих- 10 дев'ятнадцятих і 3.

Ответы на вопрос

Отвечает Носачева Варюшка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7/10+3/10=10/10=1

12/11=1 1/11

1 1/11 > 1

3 12/19-10/19=3 2/19

3 2/19 > 3