Розв'яжіть будь ласка рівняння (2,37+x):7,3=10


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Дмитрий.

Пошаговое объяснение:

(2.37 + x) \div 7.3 = 10 \\ 2.37 + x = 10 \times 7.3 \\ 2.37 + x = 73 \\ x = 73 - 2.37 \\ x = 70.63