якщо a 10, b = 3. 96 Розв'яжи задачу. За три дні туристи подолали 127 км шляху. Скільки кілометрів

шляху подолали туристи третього дня, якщо за перший день пройшли 26 км, а за другий 35 км? вони​

Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Полина.

Ответ:

Відповідь:66 км.

Пошаговое объяснение:

1 день -26 км.

2 день -35 км.

3 день - ? км.

всього вони пройшли 127 км.

1) 26+35=61 (км) - вони подолали за 2 дні

2) 127-61= 66 (км) - вони подолали за 3 день.