Спростити вираз та обчислити його значення, якщо т= 0,9: 1,2т + 3,9 m – 2,1т+ 1,3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ющенко Егор.

1,2m+3,9m -2,1m+1,3=3м+1.3=3*0.9+1.3=2.7+1.3=4