Знайти значення аргументу для функції у =3х-4, якщо у=-2; і у=4​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартьянов Артём.

Ответ:

у = 3х - 4

у = -2 →

3х - 4 = -2

3х = -2+4

3х = 2

х = 2/3

---------------

у = 4 →

3х - 4 = 4

3х = 4 + 4

3х = 8

х = 8/3 = 2 2/3