Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 45 см, а ширина становить 60 % довжини. Обчисліть

об’єм паралелепіпеда, якщо ширина становить 90 % висоти.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дымковский Илья.

Ответ:

а=45 см

б=45*0,6=27 см

в=27+(27*0,1)=29,7 см

v=абв=45*27*29,7=36085,5 см

відповідь: 36085,5 см3 объём паралелепіпед

Пошаговое объяснение:

я звичайно міг помилитися якщо це так то вибачте