Радіус ставка що має форму круга дорівнює 10 м У середньому но кожному квадратному метрі площі

ставка живе по 2 жаби Визнач скільки приблизно жаб у цьому ставку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мин Маша.

Ответ:

628 (л)

Пошаговое объяснение:

1. Вычислим площадь круга:

3,14 · 10² = 3,141 · 100 = 314

2. Т.к. в каждом м² по 2 лягушек, тогда умножим на 2 :

314 · 2 = 628 (л) - по всему пруду