Клумба має форму прямокутника,периметр якого 42 м,а довжина-12 м.На кожному квадратному метрі

клумби висадили по 12 кущиків хризантем.Скільки всього кущиків хризантем висадили на цій клумбі??

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Настя.
42÷2-12=9 м ширина клумбы
12×9=108 м^2 площадь клумбы
108×12=1296 кустиков хризантем высадили на клумбе