Відстань між двома містами по річці становить 198 км. Із цих міст одночасно назустріч один одному

вийшли катер і теплохід . Теплохід ішов зі швидкістю 24 км/ год. Знайдіть швидкість катера якщо відомо що його зустріч з теплоходом відбулася через 3 год після виходу.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышова Алёна.

Ответ:

42 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 24• 3 = 72 км - подолав теплохід.

2) 198-72 = 126 км - шлях катера

3) 126:3 = 42 км/год - швидість катера

Отвечает Артовский Влад.

Ответ:

42 км/час

Пошаговое объяснение:

24×3=72 км прошел теплоход

198-72=126км прошел катер

126÷3=42км/час скорость катера