Коренем якого з наведених рівнянь є -4 А)X:(-4)=-1 Б) 4 : x=1 В) 4:x=-1 Г) 4.x=1 Срочно

пожалуйста!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бажина Злата.

а)

x / (-4) = -1

x = -1 * (-4)

x = 4

б)

4 / x = 1

x = 4 / 1

x = 4

в)

4 / x = -1

x = 4 / (-1)

x = -4

г)

4x = 1

x = 1 / 4

x = \frac{1}{4}

Ответ: В