Допоможіть будь ласка Спростити вираз -3(-5а-2b)-4(3 1/2а+2b-1) І знайти його значення якщо а=3,2

b=1,4

Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-3 (-5a-2b)-4 (3 1/2a+2b-1)=

= 15a+6b-4/1*7/2a-8b+4=

= 15a-28/2a+6b-8b+4=

= 30/2a-28/2a-2b+4=

= 2/2a-2b+4=

= 1a-2b+4=

= a-2b+4

якщо а=3.2 ; b=1.4 то

=a-2b+4=

=3.2-2*1.4+4=

= 3.2-2.8+4=

= 7.2-2.8=

= 4.4