Господар купив два мотки сітки за однаковою ціною. У першому мотку було 30 м, а в другому -50м. За

другий моток заплатив на 280грн більше. Скільки гривень коштує другий моток

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёва Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

50-30=20м стоит 280грн

280÷20=14грн стоит 1м

50×14=700грн стоит 2 моток