Яхта рухалася 4 год за течією ріки й 5 год проти течі. Який шлях подола на яхта за весь час руху,

якщо швид кість течії ріки становить 3 км/год, а власна швидкість яхти - 15 км/год? Треба с поясненям.​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
1)3+15=18(км/год)-швидкість яхти за течією

2)15-3=12(км/год)-швидкість яхти проти течії

3)18*4=72(км)

4)12*5=60(км)

5)72+60=132(км)-яхта пропливала за весь час

Отвечает Соколов Андрюха.

Відповідь:

132 км

Покрокове пояснення:

V = S : T

T = S : V

S = V · T

Даний:

T за течією - 4 години

T проти течії - 5 год

V яхти - 15 км/год

V течії - 3 км/год

Знайти:

Яку відстань (S) пройшла яхта за весь час руху - ? км

Рішення:

1 ) 15 + 3 = 18 (км/год) - V яхти за течією

2) 15 - 3 = 12 (км/год) - V яхти проти течії

3) 4 · 18 = 72 (км) - S яхти за течією

4) 5 · 12 = 60 (км) - S яхти проти течії

5) 72 + 60 = 132 (км) - S яхти за весь час руху

Відповідь:

132 км