Спростіть вираз та вкажіть його коефіцієнт 0,8х*(-6/7у)*(-4 2/3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.

Ответ:

3,2ху  где 3,2 - коэффициент

Пошаговое объяснение:

0,8х*(-6/7у)*(-4 2/3)​ = 3,2ху

1. 0,8х*(-6/7у) = 4/5х * (-6/7у) = -24/35ху

2. -24/35ху * (-4 2/3) = -24/35ху * (-14/3) = 16/5ху = 3,2ху

3,2 - коэффициент