Спростити вираз і підкреслити коефіцієнт : 1) - 6х · 3у ; 2) -0,5а ·( - 2,3в ).


Ответы на вопрос

Отвечает Калачев Вадим.

Ответ:

1) -6х × 3у = -(6×3)ху = -18ху

2) - 0,5а×(-2,3в) = 0,5а×2,3в=1,15ва