Знайдіть об'єм циліндра, діаметр якого дорів- нює 8 см, а площа осьового перерізу 64 см2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Дүйсеғұл Мади.

Ответ:

512

Пошаговое объяснение:

h= d:s=64:8=8

v=s*h=64*8=512