Розв. задачу. Точки M, N і P лежать на одній прямій. Знайдіть відстань між N і P, якщо MN = 1,8

м, MP = 5,2 м . Скільки розв'язків має задача?

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Відповідь:

2

Покрокове пояснення:

1)  якщо т.N лежить між двома іншими

NP = MP-MN= 5,2 - 1,8 =3,4м

2) якщо т.M лежить між двома іншими

NP= PM+MN= 5,2+1,8= 7м