Задача з математики! 40б. Ви є власником піцерії. Є можливість виробляти піци діаметром 30см та

60см. Скількм коштуватиме піца діаметром 60см, якщо піца діаметром 30см коштує 60грн? Чи є ціна справедливою? Чи є ціна виправданою для виробника?

Ответы на вопрос

Отвечает Соболев Сергей.

Ответ:

x=240 гр

Пошаговое объяснение:

r=1/2d=30/2 и 60/2=15 и 30

S1=2πr²=6,28*15²=1413 см³

S2=2πr²=6,28*30²=5652 см³

1413/60=5652/x

x=60*5652/1413

x=240 гр