довжина прямокутника 6см,а ширина становить 2/3довжини.Побудуй цей прямокутник обчисли його

периметр і площу

Ответы на вопрос

Отвечает Мизер Владислав.
Ответ:

Пошаговое объяснение: 1)6÷2=3(см)
2)3×3=9(см)
3) 3×2+9+2=24(см) периметр
4) 3×9=27(см²) площа