722. Знайдіть площу сектора круга радіуса 12 см, якщо відповідний йому центральний кут дорівнює:

а) 40°; б) 60°; в) 120°; г) 270°.

Ответы на вопрос

Отвечает Александрин Богдан.

Ответ:

Площа севтора круга обчислюється за формулою S=(πR²n°)/360 отже:

а) S=(π*12²40)/360=16π

б) S=(π*12²60)/360=24π

в) S=(π*12²120)/360=48π

г) S=(π*12²270)/360=108π