У саду ростуть яблуні і абрикоси, причому яблунь у 5 разів більше, ніж абрикос. Скільки абрикосів у

саду, якщо їх на 16 менше, ніж яблунь.

Ответы на вопрос

Отвечает Гуров Артем.

Пошаговое объяснение:

Пусть х абрикосы

5х яблони

Х=5х-16

Х-5х= - 16

-4х= - 16

Х=4 абрикосы

Отвечает Гришин Кирилл.
Решение
5х - х =16
х = 4
5*4 = 20
ответ 4 слив и 20 яблок