довжина прямокутника в 4 рази більша за його ширину. знайдіть площу прямокутника, якщо його

перемети дорівнює 120дм​

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

1304

Пошаговое объяснение:

Позначемо ширену за x, тоді довжина в 4 рази більша-4х.Маємо рівняння х+4х=120дм

5х=120

х=24-ширина

4х(довжина)=24*4=96

s=ab

S=96*24

S=1304