у шкільній їдальні спекли 140 пиріжків із яблуками, а з сиром у 2 рази більше. усі пиріжки розклади

на тарілки, по 6 пиріжків на кожну. Скільки тарілок з пиріжками вийшло?

Ответы на вопрос

Отвечает Елена Усадьба-Алтын-Торбок.

Знайдемо скількі пиріжків з сиром

140×2=280

Загальна кількість пиріжків дорівнює суме пиріжків з яблуками та з сиром

280+140=420

Шукаємо кількість тарілок, якщо на одну таріку кладуть 6 пиріжків

420÷6=70 тарілок

Відповідь:70