У ШКІЛЬНІЙ ЇДАЛЬНІ КУПИЛИ ЗА ОДИНАКОВОЮ ЦІНОЮ 76 ПИРІЖКІВ З ЯБЛУКАМИ І 90 -З СИРОМЮ зА ПИРІЖКИ З

СИРОМ ЗАПЛАТИЛИ НА 56 ГРН БІЛЬШЕ НІЖ ЗА ПИРІЖКИ ЗЯБЛУКАМИ. ЯКА ВАРТІСТЬ ПИРІЖКІВ З ЯБЛУКАМИ І ПИРІЖКІВ З СИРОМ ОКРЕМО? бУДЬ-ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ З РІШЕННЯМ.

Ответы на вопрос

Отвечает Низамов Никита.
90-76=14 шт. больше купили пирожков с сыром 56:14=4 гривны за 1пирожок 76×4=304 гривны заплатили за пирожки с яблоками 90×4=360 гривны заплатили за пирожки с сыром.