ДАМ КОРОНУ. Периметр прямокутника=12,4см,одна з його сторін на 3,8 см менша від другої знайдіть

площу прямокутника(розв'язати потрібно рівнянням)​

Ответы на вопрос

Отвечает Кресов Данил.

P=(a+b)×2

P=12,4(у нашому випадку)

х - ширина

х+3,8 - довжина

А значить:

12,4=(x+x+3,8)×2

12,4=(2x+3,8)×2

12,4=4x+7,6

4x=12,4-7,6

4x=4,8

x=1,2 - ширина

х+3,8=1,2+3,8=5 - довжина

S=a×b=1,2×5=6 см²

Ответ(Відповідь): 6 см²

Отвечает Пралиев Нұрсұлтан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сторона = х см

2 сторона = х + 3,8 см

Р = 12,4 см

2 * (х + х + 3,8) = 12,4

2 * (2х + 3,8) = 12,4

4х + 7,6 = 12,4

4х = 12,4 - 7,6

4х = 4,8

х = 4,8 : 4

х = 1,2

1 сторона = (х) = 1,2 см

2 сторона = (х + 3,8) = 1,2 + 3,8 = 5 см

Р = 2 * (1,2 + 5) = 2 * 6,2 = 12,4 см

S = 1,2 * 5 = 6 см²