За два дні у магазині "Файно-маркет"продали 320 коробок цукерок. За перший день продали 40 % цієї

кількості, за другий — решту. Скільки коробок цукерок продали за другий день?

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Роман.

Відповідь:

192к

Покрокове пояснення:

320/x=100/40;

x=320*40/100=32*4=128(к)-продали за 1 день

320-128=192(к)