На трьох полицях було 36 книг. На першій полиці стояло на 4 книги більше, ніж на третій, а на

другій полиці - у два рази більше, ніж на третій. Скільки книг було на третій полиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Подколзина Вика.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

Пусть на первой полке стояло х книг, тогда х-4 количество книг на третьей полке, а на второй 2*(х-4)

(х-4)+2*(х-4)+х=36

3(х-4)+х=36

х-4+х/3=12

(4/3)х=16

х=12

х-4=8