Велосипедист проїхав 40 км за 4 год. За скільки годин подолає цю відстань пішохід, якщо його

швидкість становить 2/3 швидкості велосипедиста?

Ответы на вопрос

Отвечает Ширшов Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

40/4=10 (км/ч) - скорость велосепедиста

10/3*2=(3+1/3)*2=6+2/6

40/(6+2/6)=6+6/19 (ч)