Чи є арефметичною прогресією послідовність 20,25,31​


Ответы на вопрос

Отвечает Вайсберг Катя.

Ответ:

Ге яаляется, так как 25-20=5, 31-25=6.

Отвечает Шкуро Яна.
Ні тому, що має бути однакова різниця;) 25-20=5;31-25=6 а в цьому випадку різниця різна