Ціна на електрочайник була підвищена на 17 % і стала 1404 грн. Скільки гривень коштував чайник до

подорожчання? срочно,5 клас​

Ответы на вопрос

Отвечает Ветров Вася.

Ответ:

1200 грн

Пошаговое объяснение:

Старая цена = 100%

Новая цена = 100% + 17% = 117%

117% = 1404 грн

100% = х грн

117/100 = 1404/х

х = 1404 * 100/117

х = 140400/117

х = 1200

1200грн стоил чайник до подорожания