Поможіть будь ласка розв'язати задачу. У саду росте в 4 рази більше яблунь ніж вишень. Скількі

вишень в саду якщо їх на 12 менше ніж яблунь​

Ответы на вопрос

Отвечает Саметов Ростислав.

4x = x+12 \\ 4x-x = 12 \\ 3x=12 \\ x= 12 : 3 \\ \boxed{x= 4 } \\ ------- \\ 4  \cdot 4 = 4+12 \\ 16= 16

Яблук = 4 · 4 = 16

Вишень = 4

Відповідь: в саду 4 вишні.

Отвечает Галактионов Иван.

Пошаговое объяснение:

Яблонь = 4х деревьев

Вишен = х деревьев

4х - х = 12

3х = 12

х = 12 : 3

х = 4

Яблонь = (4х) = 4 * 4 = 16 деревьев

Вишен = (х) = 4 дерева