Довжина прямокутного паралелепіпеда 8 дм, ширина на 3 дм менша за довжину. Об'єм паралелепіпеда

дорівнює 200 дм3. Знайти висоту.​

Ответы на вопрос

Отвечает Манджиева Даяна.

Відповідь:

5 дм

Покрокове пояснення:

a=8

b=8-3=5

h=V/(a*b)=200/(8*5)=200/40=5 дм