у трьох кошиках 36 яблук у першому на 4 більше,а у другому у 2 рази більше ніж у третьому. Скільки

яблук у кожному кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Феєр Машка.

Ответ:

12 яблук у першому

16 яблук у другому

8 яблук у третьому кошике

Пошаговое объяснение:

Пусть х яблук у третьому кошике, тогда:

х+4 яблук у першому и 2х  яблук у другому

Составим уравнение:

х + 4 + 2х + х = 36

4х = 36 - 4

4х = 32    х = 32/4     х = 8 яблук у третьому кошике

8 + 4 = 12 яблук у першому  и 8 * 2 = 16 яблук у другому

Отвечает Быканов Егор.

Ответ:

2x+x+x+4=36

4x=32

x=8 (ябл) - у второй

1) 8+4=12 ябл - у первой

2) 8*2=16 ябл - у третьей

Ответ: 12,16,8 яблок

Пошаговое объяснение: