Складіть зведене квадратне рівняня корені якого дорівнюють 2-√3 і 2+√3


Ответы на вопрос

Отвечает Маклакова Анастасия.

Ответ:

x^2-4x+1=0

Пошаговое объяснение:

2-√3 + 2+√3=4 =-b

(2-√3) * (2+√3)=4-3=1 =c

x^2+bx+c=0

x^2-4x+1=0