На одній тарілці вареників було втричі більше, ніж на другій. Після того як з першої тарілки а"ли

20 ва- реників, а з другої 10, варе- ників на першій таpілці стало в 4 рази більше, ніж на дру- гій. Скільки вареників було на кожній таpілці спочатку? пж поможить​

Ответы на вопрос

Отвечает Филимонченко Василина.

Ответ:

60 и 20

Пошаговое объяснение:

1 тарелка = 3х вареников

2 тарелка = х вареников

3х - 20 = 4(х - 10)

3х - 20 = 4х - 40

3х - 4х = -40 + 20

-х = -20

х = 20

1 тарелка = (3х) = 3 * 20 = 60 вареников

2 тарелка = (х) = 20 вареников