Ширина листа фанери 8 дм, а довжина на 7 дм більша. Чому дорівнює площа листа фанери?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Алексей.

                                      Нам дано:

ШИРИНА - 8 дм

ДОВЖИНА - ?,на 7 дм>

                                      РЕШЕНИЕ:

1) 8 + 7=15 (дм)-ДОВЖИНА

2) 8 * 15=120 дм2
ОТВЕТ: 120 дм2